1. Serwis latarniafinansowa.pl ma charakter informacyjny, reklamowy i umożliwia zapoznanie się z prezentacjami produktów bankowych nieodpłatnie.
1A. Serwis nie jest sklepem, nie umożliwia zawarcia transakcji, ani nie pośredniczy w zawieraniu umów pomiędzy którąkolwiek ze stron.
2A. Weryfikacja wszelkich warunków danej oferty należy do czytelnika / internauty.
2. Serwis należy do programów afiliacyjnych Money2Money.pl, Systempartnerski.pl, Comperialead.pl oraz mBank.net.pl.
3. Serwis jest stroną internetową, którą można podzielić na część informacyjną (informacje o bankach) i zawierającą porównywarkę finansową służącą do wyszukiwania i porównywania produktów finansowych.
4. Informacje dotyczące oferty kredytów i pożyczek wykorzystywane na potrzeby portalu dotyczą subiektywnie wybranego zbioru produktów oferowanych w sieciach afiliacyjnych i oraz oferty produktowej wybranych banków, które są reprezentatywne.
5. Informacje dotyczące oferty kredytowej banków wykorzystywane na potrzeby portalu latarniafinansowa.pl są aktualizowane zdalnie przez administratorów systemów partnerskich.
6. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za skutki wykorzystania przez Użytkownika informacji zawartych w Portalu i nie ponosi odpowiedzialności za decyzje lub działania podejmowane przez Użytkownika w związku z korzystaniem z zestawień i porównań.
7. Korzystanie z kalkulatora jest bezpłatne (obowiązuje regulamin instytucji finansowej do której kalkulator należy).
8. Serwis publikuje znaki towarowe, handlowe, firmowe, linki do innych witryn i serwisów internetowych w celach informacyjnych oraz inne dane dotyczące podmiotów współpracujących, które mogą umożliwiać przejście do stron www w celu kontynuacji prezentacji danej oferty lub przesłania kontaktu niezbędnego do wykonania usługi informacyjnej.
9. Serwis nie jest administratorem danych osobowych i nie przechowuje informacji wypełnianych przez klienta. Wszystkie formularze kontaktowe przekazywane są wprost do instytucji, z których klient chce skorzystać, zgodnie z regulaminem sieci afiliacyjnych Money2Money.pl, Systempartnerski.pl, Comperialead.pl oraz mBank.net.pl.
10. Wszelkie informacje dotyczące ofert banków nie są w żadnym zakresie czynnościami doradztwa finansowego, ubezpieczeniowego czy inwestycyjnego. Informacje, o których mowa w zdaniu poprzedzającym są przekazywane bezpłatnie i są dostępne powszechnie dla każdego użytkownika sieci Internet.
11. Obowiązuje całkowity zakaz kopiowania i powielania tekstów oraz elementów graficznych.
12. Korzystamy z plików cookies, gdyż są niezbędne do prawidłowego działania serwisu, więcej na temat plików cookies.
13. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.
14. Właściciel serwisu: „ALTBERGER” – Jacek Grudniewski, ul. Gminna 6F, 42-221 Częstochowa, NIP: 9491603289, Regon: 240339215, telefon kontaktowy 887 767 777

ostatnia zamiana w regulaminie: 15.10.2015